Wypełnienie
       
  O NAS 

  Wypełnienie opiera się na osobistym doświadczeniu. O swoich brakach i ich wypełnieniu opowiedzą Wam osobiście:

Michał – Absolwentem Politechniki Wrocławskiej pracujący w IBM'ie. Jezus pomógł mu przetrwać w najtrudniejszym momencie życia i jest jego wsparciem każdego dnia.

Ania – Ukończyła Papieski Wydział Teologiczny, a także Podyplowmowe Studium Nauk o Rodzinie. Dzięki Jezusowi nie boi się wyzwań. Z Jezusem spełniają się jej marzenia. Nawet te najmniej realne, bo On jest jej "Specjalistą od zaskakiwania"

Emilka/b> – Studiuje fizjoterapię i zaraża radością wszystkich ludzi, z którymi ma do czynienia. Jezus jest dla niej Tym, który daje (to, co najlepsze) i uwalnia (od trudności i problemów). Zmienia jej spojrzenie na świat, aby w każdej trudnej sytuacji dostrzegła rozwiązanie.

Krzysztof – Ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej oraz Akademię Wychowania Fizycznego. Pracuje w Straży Pożarnej. Jezus jest jego przyjacielem, który dodaje odwagi i siły.

Olga – Kochająca dzieci nauczycielka przedszkola. Miłośniczka muzyki, nauk ścisłych, pasjonatka kuchni. W Jezusie odzyskała sens swojego życia.Szkoła Nowej Ewangelizacji KJCH