Wypełnienie
  O NAS 

  Wypełnienie opiera się na osobistym doświadczeniu. O swoich brakach i ich wypełnieniu opowiedzą Wam osobiście:

Ania Budzińska – nauczycielka z wieloletnim stażem, całym życiem oddana służbie na rzecz młodych i potrzebujących. W Jezusie odnajduje inspirację, siłę i radość, którą dzieli się ze wszystkimi.

Iza Pędziwiatr – wieloletnia nauczycielka Nauczania Zintegrowanego. Relacja z Jezusem pozwala Jej patrzeć na świat JEGO oczami i przekonywać "małych przyjaciół", że świat potrafi być piękny..

Agnieszka Piotrowska - Z wykształcenia polonistka, prywatnie, od 19 lat szczęśliwa żona Wojtka i mama trójki wspaniałych dzieci Laury, Oliwii i Janka. W Jezusie znalazła spełnienie i miłość. Jej życiu przewodniczy Słowo z I Listu św. Jana: „Doskonała Miłość usuwa wszelki lęk”.

Gosia Aderek – Jestem z wykształcenia chemikiem, na co dzień zajmuje się zawodowo ochroną środowiska w dużej firmie, prywatnie jestem żoną Mariusza i mamą Hani i Maksia. Bardzo lubię świadczyć o tym co Bóg dla mnie i dla moich Bliskich Uczynił by oddać Mu Chwałę. Spotkałam żywego Jezusa, kocham Go całym sercem i czuje się kochana przez Niego, On Jest moim najlepszym Przyjacielem i wszystko co mam zawdzięczam Jemu.

Jacek Jasiński – szczęśliwy mąż i ojciec. Jezus dał mu radość z każdego wyzwania, które stawia życie. To właśnie w Nim doświadcza spełnienia każdego pragnieniaSzkoła Nowej Ewangelizacji KJCH