Wypełnienie
       
  O NAS 

  Wypełnienie opiera się na osobistym doświadczeniu. O swoich brakach i ich wypełnieniu opowiedzą Wam osobiście:

Sławek Leciejewski – absolwent teologii i fizyki, metodolog i filozof; autor książek: „Rola zasad antropicznych w rozwoju współczesnej kosmologii”, „Cyfrowa rewolucja w badaniach eksperymentalnych”. Swoje spełnienie i mądrość znalazł w Jezusie, po latach bezskutecznych poszukiwań na stronach książek i Internetu.

Natalia Gryzińska – Sawicka - magister historii sztuki
i archeologii, w trakcie studiów doktoranckich na wydziale historycznym UAM. Dzięki spotkaniu z Jezusem żyje w prawdziwej radości, pokoju i miłości.

Bogna Wajde Żona zakochana w swoim mężu. Studentka IV roku medycyny, pasjonatka zdrowia prokreacyjnego. Dzięki Jezusowi żyje na codzień w doświadczeniu miłości i przyjaźni.

Paweł Wajde – Szczęśliwy mąż, w pracy zawodowej realizuje się jako operator filmowy i montażysta. Dzięki poznaniu Jezusa patrzy w przyszłość z nadzieją.

Jacek Jasiński – szczęśliwy mąż i ojciec. Jezus dał mu radość z każdego wyzwania, które stawia życie. To właśnie w Nim doświadcza spełnienia każdego pragnienia

Karolina Kruk – miłośniczka literatury angielskiej i irlandzkiej, laureatka konkursów poetyckich, skończyła polonistykę i filologię klasyczną. W Jezusie odnalazła prawdę i odpowiedź na wszystkie swoje pytania

Jan Mikołajewicz – Na co dzień student medycyny. Przed, w trakcie i po nauce - pasjonat kawy, którą przyrządza na wiele sposobów. Jezus jest dla niego kimś, kto daje zwycięstwo i podnosi po upadku oraz daje perspektywę na życie pełnią życia.

Filip Jasiński – Szczęśliwy mąż i student Technologii Drewna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. To właśnie Jezus pokazał mu prawdziwą wartość jego życia.

Asia Holdys – biotechnolog poszukujący czegoś wyjątkowego w genach sportowców. Dopiero spotkanie z Jezusem, pozwoliło jej odkryć istotę życia, odzyskać radość i wolność.Szkoła Nowej Ewangelizacji KJCH